Meist

InteliVENT OÜ peamiseks tegevusalaks on innovatiivsete ja enegiasäästlike kütte, sisekliima ja energialahenduste müük, paigaldus ja projekteerimine.

Oleme rekonstrueerinud sadade kortermajade ventilatsioonisüsteeme üle kogu Eesti ja rajanud innovaatilisi ventilatsiooni ja küttelahendusi eramutest äri- ja tootmishooneteni. Suudame oma klientidele pakkuda lahendusi sisekliimaanalüüsist, tasuvusanalüüsist ja projekteerimisest ehituseni.

Teeme aktiivset koostööd energiaaudiitorite, projekteerijate ja inseneridega. Vajadusel varustame klienti hoone sisekliima uuringute ja kaalutavate tehnoloogiliste lahenduste tasuvusanalüüsidega.

InteliVENT OÜ poolt esindatavate kaubamärkide portfell täieneb pidevalt ning oleme alati ametis pakkumaks meie klientidele parimaid innovatiivseid hoonete tehnosüsteemide lahendusi.

InteliVENT OÜ on Zehnder Comfosystems ventilatsioonilahenduste ja kiirguskütte/ -jahutuse lahenduste ametlik maaletooja, passiivmajade ventilatsioonisüsteemide brändi PAUL Wärmerückgewinnung Gmbh ametlik esindaja ja maaletooja.

sam_0865

Omame alljärgnevaid MTR registreeringuid

EEJ002944 Ehitusjuhtimine
EEO002810 Omanikujärelevalve
EEP002011 Projekteerimine
EEH005185 Ehitamine
TEL002153 Elektritööd